1. Úvod
  2. E-book zdarma
Novinky
19.03.2023
Na prodejnu přijmeme použitá sedla do komise
Nabízíme novou službu. ✅ Sedlo vám pomůžeme správně nacenit. ✅ Sedlo vám vyčistíme a připravíme k prodeji. ✅ Jakmile se sedlo prodá b... číst celé
01.07.2022
Kamenná prodejna v Liberci
Otevřeli jsme pro Vás novou větší prodejnu která má přes 120m2 a najdete v ní vše co budete potřebovat ke koním, na sebe, pro koně, do stáje i krmivo ... číst celé
08.04.2022
Nově možný nákup na splátky!
Přidali jsme pro vás další možnost financování nákupu a to za pomoci úvěru od společnosti ESSOX s.r.o.  U produktů nad 3000 Kč najdete nyní kalkulačku... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Odběr blogu a akčních slev

Až budeme mít nový inspirativní článek na blogu nebo akční zboží, budete o tom vědět jako první!

E-book Bezudidlové uždění pro každého

je pro všechny = je zdarma !

 

Napsala jsem pro Vás podrobného průvodce světem bez udidla. Najdete v něm informace, inspiraci, srovnání všech typů bezudidlovek, zkušenosti, názory i historky. A na závěr i bonus ve formě rozhovorů.

 

Čte se pohodlně a já doufám, že i Vy si z něj něco odnesete.

Stačí si ho jen stáhnout. :)

Zadejte email ↓ a e-book Vám přijde v emailu. Kdyby cokoliv nešlo,  napište nám.

Vaše osobní údaje chráníme v souladu s podmínkami ochrany soukromí. Stažením s nimi souhlasíte.

 

Jaké má e-book ohlasy?

 

Stela Trmalová

"Již dvakrát jsem si přečetla tento E-Book a opravdu velice se mi líbí.

Vřele ho doporučuji všem lidem, ať už závodíte, či jste pouze rekreační jezdec nebo člověk co s koněm pracuje pouze ze země.

Kniha Vám ukáže spoustu dobrých rad při výběru správné bezudidlové uzdečky, ale nejen to.

Dozvíte se zajímavou teorii. Kolikrát se na mě všichni koukají stylem 'Ty nemáš koně na kolmici? Jsi špatný jezdec!'. Proto se mi i líbí jedna část této knížky nejvíce, která přesně popisuje to, čeho chci dosáhnout, což je uvolnění bez tahání za otěže a díky tomu i za udidlo.

Děkuji majitelce Cleverhorse Anně, že tuto knížku napsala a ještě ji Všem poskytla zcela zadarmo, opravdu máte můj obdiv!"  Stela Trmalová

 

Ing. Markéta Sedláčková

"Nádhera! Přesně tohle jsem delší dobu marně hledala. Přehled bezudidlového uždění, typy, způsob působení. Moc děkuji, s dovolením použiji jako zdroj informací ve výuce studentů oboru Chov koní a jezdectví."

Markéta Sedláčková

 

Anonym

"Dobrý den  váš e-book jsem si četla a upřímně jsem za to velice ráda protože jsem se trochu bála změny z udidla na bezudidlo, okolnosti a hlavně moje kobyla mě k tomu ale dohánějí a tak je nejspíš na čase odbočit ze stereotypu a jít kupředu novou cestou.

Mám kobylku a1/1 po dostihové kariéře která byla týraná, letos jsme poprvé zavítaly do kolbiště hobby parkurů a její problém i při trénincích byla nekontrolovatelnost a horší ovladatelnost.

Zkusili jsme jemné stihlo, pelham, pessoaso, dvakrát lomené stihlo, déčko a nic moc nepomohlo. Jezdily jsme rok na drezurní soustředění s paní Neumannovou a pokroky byly velice malé, kobyla shromážděná ale nikdy jsem s ní neměla pocit pro nás obě vyhovující.

Do terénu jsem často s poníkem na ruce vedle kobyly chodila na provazovkách a nedávno jsem se zaměřila spíše na kobylu a zkoušela podrobněji její reakce a byla jsem mile překvapena tím, že reaguje podstatně rychleji než s udidlem (za 45 minut "drcení" na jízdárně začala hlavu snižovat až možná posledních 10 minut) kdežto na ohlávce je to v cukuletu.

Mé ambice jsou udělat si na ní za pár let cvičitelák, ale chtěla bych to cestou pro obě příjemnou a pokud bych věděla že jí bezudidlo vyhovuje více a bude tak pro mě prostupnější budeme z toho mít radost obě dvě.

Příští rok bych si chtěla zkusit odjet pár vašich bezudidlových závodů a poté se rozhodnout kam a jak naše cesta povede, nicméně to chci nenásilně a myslím že vaše knížka mi lehce otevřela oči.

Zkusím tedy mimo parelku koupit i oboum koním sidepul a uvidíme kam nás vítr zavane. Moc vám děkuji a budu se snad v budoucnu těšit "

 

Pan Šálek

"Dobrý den, váš e-book byl plný zajímavých věcí. Nejužitečnější část pro mě byla o způsobu působení různých uzdeček. Já už bez udidla něco odježděného mám, ale i tak mi to velice pomohlo a zase se mi rozšířily obzory. Pro ty co chtějí začít je to to nejlepší a myslím, že je dobře, že něco takového existuje a ještě k tomu zdarma. A moc děkuji za slevu na uzdečky."

 

Sára Němečková

E-Book je super, odkaz na něj na vašich stránkách jsem poslala i kamarádkám, co přemýšlejí o bezudidlovém ježdění, tak snad si ho také stáhly a přečetly :) Líbilo se mi přehledné rozdělení a popis bezudidlového uždění a také názor, že by kůň měl znát jak jízdu s udidlem, tak i bez a poté častěji jezdit s tím, co mu více vyhovuje, s čím lépe pracuje :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Děkuji všem, kteří mi napíšete zpětnou vazbu, nebo Váš příběh. :)

S pozdravem autorka Anna Kohútová


 

Novinky z našeho blogu

Jak vybrat velikost sedla?
Jak vybrat velikost sedla?
Vybrat vhodné sedlo, které padne koni i jezdci je mnohdy oříšek. Proto jsme pro vás sepsali tabulky velikostí sedel a základní návod jak na to! číst celé
Zkušenosti s naším virtuálním závodem
14.04.2023 Koňoběhy
Zkušenosti s naším virtuálním závodem
Jak je to s našimi virtuálními závody tzv. koňobehy a jakou mají zpětnou vazbu od účastníků? číst celé
Obsah této webové stránky včetně fotografií, je chráněn autorskými právy Cleverhorse.cz a nemůže být dále použit bez povolení. © 2014 - 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz