1. Úvod
  2. BLOG
  3. Tipy do stáje
  4. Spojení objednávek ze 2 eshopů za 1 cenu dopravy
31.03.2018
Tipy do stáje

Spojení objednávek ze 2 eshopů za 1 cenu dopravy

Často se ptáte, jestli jsou nabízené produkty i v malých pony velikostech, všude musíte rozklikávat každý produkt a hledat, zda je nebo není ve velikosti zrovna pro Vašeho malého poníka.


Proto od firmy CleverHorse vzešel nápad, udělat ještě jeden eshop specializovaný pouze na malé velikosti.Tedy především pony velikosti a dětské velikosti.

 

Tak vznikl eshop CleverPony
Tam najdete každý produkt v pony velikostech. Žádný produkt tam není jen pro velkého koně. Také oblečení a pomůcky pro jezdce najdete především v malých velikostech.

 

Jakto, že ze dvou eshopů za jednu cenu dopravy?


Firma CleverHorse úspěšně funguje již několik let, stále aktualizuje dostupnost produktů, nabízí nové a nové zboží a snaží se plnit Vaše přání. Proto vznikl nápad, udělat zbrusu nový eshop zaměřený hlavně na poníky a děti.
Tím pádem můžete spojit objednávky ze dvou eshopů dohromady a nechat si tak doručit balíček za jednu cenu dopravy.


CleverHorse a CleverPony - podobné názvy, loga, vstřícnost a snaha co nejvíce vyhovět zákazníkům. Na těchto dvou eshopech naleznete produkty od velikosti Mini Shetty hříbě až po XXFull.


Pokud budete objednávat z obou eshopů, stačí pouze do poznámky u produktu napsat, že si přejete spojit objednávky do jednoho balíčku a zaslat ho tak za jednu cenu dopravy. Nic víc pro to udělat už nemusíte! :)


Jakékoli Vaše dotazy rádi zodpovíme i na našich facebookových stránkach CleverPony nebo CleverHorse

Spojení objednávek za jednu cenu dopravy platí stále. Není nijak časově nebo cenově omezené a platí na všechny produkty.


Webové stránky eshopu Clever Horse naleznete ZDE
a
Webové stránky eshopu Clever Pony naleznete ZDE

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Obsah této webové stránky včetně fotografií, je chráněn autorskými právy Cleverhorse.cz a nemůže být dále použit bez povolení. © 2014 - 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz