Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení.

NOVINKY

arr3NOVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAMPřipravili jsme pro Vás 2 nové body věrnostního programu. Za každý pátý nákup od nás získáte... arr3PŮJČOVNA JEZDECKÝCH POTŘEBDíky zvýšenému zájmu o Fellsattel Engel Pad jsme se rozhodli ho co nejvíce zpřístupnit každému a...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 364 Kč (15 EUR)
k objednání
naše cena 535 Kč (22 EUR)
skladem
naše cena 1 265 Kč (52 EUR)
k objednání

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 3 790 Kč (157 EUR)
k objednání
naše cena 293 Kč (12 EUR)
k objednání
naše cena 89 Kč (4 EUR)
k objednání

31. 03. 2018 | Tipy do stáje

Spojení objednávek ze 2 eshopů za 1 cenu dopravy

Často se ptáte, jestli jsou nabízené produkty i v malých pony velikostech, všude musíte rozklikávat každý produkt a hledat, zda je nebo není ve velikosti zrovna pro Vašeho malého poníka.


Proto od firmy CleverHorse vzešel nápad, udělat ještě jeden eshop specializovaný pouze na malé velikosti.Tedy především pony velikosti a dětské velikosti.

 

Tak vznikl eshop CleverPony
Tam najdete každý produkt v pony velikostech. Žádný produkt tam není jen pro velkého koně. Také oblečení a pomůcky pro jezdce najdete především v malých velikostech.

 

Jakto, že ze dvou eshopů za jednu cenu dopravy?


Firma CleverHorse úspěšně funguje již několik let, stále aktualizuje dostupnost produktů, nabízí nové a nové zboží a snaží se plnit Vaše přání. Proto vznikl nápad, udělat zbrusu nový eshop zaměřený hlavně na poníky a děti.
Tím pádem můžete spojit objednávky ze dvou eshopů dohromady a nechat si tak doručit balíček za jednu cenu dopravy.


CleverHorse a CleverPony - podobné názvy, loga, vstřícnost a snaha co nejvíce vyhovět zákazníkům. Na těchto dvou eshopech naleznete produkty od velikosti Mini Shetty hříbě až po XXFull.


Pokud budete objednávat z obou eshopů, stačí pouze do poznámky u produktu napsat, že si přejete spojit objednávky do jednoho balíčku a zaslat ho tak za jednu cenu dopravy. Nic víc pro to udělat už nemusíte! :)


Jakékoli Vaše dotazy rádi zodpovíme i na našich facebookových stránkach CleverPony nebo CleverHorse

Spojení objednávek za jednu cenu dopravy platí stále. Není nijak časově nebo cenově omezené a platí na všechny produkty.


Webové stránky eshopu Clever Horse naleznete ZDE
a
Webové stránky eshopu Clever Pony naleznete ZDE