1. Úvod
  2. BLOG
  3. Testování zboží
  4. Zkušenosti s naší pujčovnou.

Zkušenosti s naší pujčovnou.

Romana Hendrychová

Půjčila jsem si pad Brockamp a kromě vstřícného přístupu ze strany personálu, musím konstatovat, že mi odhalil nový, pro mne neznámý požitek z jízdy na koni. Krásne sedí, koníka nikde netlačí, takže má větší chuť pracovat. Jako jezdec mám lepsi kontakt s koněm, cítím ho, jeho napětí, či uvolnění a tím mu rozumim a dokážu ho lepe vést. Opravdu doporucuji.
R. H.

 

Fellsattel Engel pad: Kateřina Ž.

Pad jsem zkoušela na plnokrevníka, na kterého mi momentálně nesedí sedlo. První den jsem měla možnost ho porovnat s padem Chris Iberica. Který taky nebyl špatný, ale kvůli jinému vykrojení se mi v něm nesedělo tak dobře jako v Engel.
Další dny jsem zkoušela Engel hlavně na vyjížďky a jednou na jízdárnu i se skoky. Musím vychválit to, že je velmi pohodlný, jezdec má přirozený sed a kůň se uvolní mnohem rychleji než pod sedlem. Avšak můj koník je velmi neklidný, utíkavý a bez sedla nebo v padu, nemám takovou oporu, jak bych potřebovala.
Každopádně jsem moc ráda, že jsem měla možnost ho vyzkoušet. Určitě budu přemýšlet, jestli nepořídit levnější verzi na střídání se sedlem.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli