1. Úvod
  2. BLOG
  3. Testování zboží
  4. Recenze na drezurní podbřišník Lammfell s pravým beránkem

Recenze na drezurní podbřišník Lammfell s pravým beránkem

Drezurní podbřišnik Lammfell je značky Engel, vyrábí se v rovném tvaru, nebo anatomickém tvaru.

Začala bych hned tím, že pro podbřišnik se používá pravý beránek! Což je velké plus hlavně pro komfort koně, jelikož pravý beránek výborně reguluje teplo, je prodyšný a nevznikají zapařená, přehřátá místa, jako si většina hned vybaví při používání beránku ale tak tomu není, to se děje většinou u beránků umělých, nikoli pravých! Takže se ani v létě nemusíte bát, beránkový podbřišnik používat. Ocení ho všechny typy koní i ti nejcitlivější! Jelikož díky beránku je velmi měkoučký, nikde netlačí a disponuje anatomickým tvarem, terapeutickými dispozicemi hlavně díky výkroji u předních nohou, pro ještě volnější pohyb končetin a pohodlí Vašeho svěřence.

Velmi mě potěšila i údržba! Jeden by řekl, že to bude pořád na praní a čištění. Tak tomu ale není️! Stačí po ježdění rozčesat hřbílkem (já používám magic brush) a podbřišnik je jako nový :) což je naprosto báječné, takže pokud váháte jen kvůli tomu, že to je nepraktické, tak právě naopak, překvapivě snadné a efektivní, a hlavně Váš koník Vám poděkuje za velmi příjemný komfort při jízdě.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Obsah této webové stránky včetně fotografií, je chráněn autorskými právy Cleverhorse.cz a nemůže být dále použit bez povolení. © 2014 - 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz