1. Úvod
 2. BLOG
 3. Koňoběhy
 4. Zkušenosti s naším virtuálním závodem
14.04.2023
Koňoběhy

Zkušenosti s naším virtuálním závodem

Jak je to s našimi virtuálními závody tzv. koňobehy a jakou mají zpětnou vazbu od účastníků?

V zimních měsících pořádáme koňoběhy kde nehodnotíme vítězné pořadí a každému účastníkovi posíláme kokardu a dáreček. Každý měsíc jsou připojené nové jiné úkoly, které motivují vyjet na koni ven ikdyž není zrovna hezky.

V letních měsících pak pořádáme také koňoběhy, kde hodnotíme umístění na čas nebo na výsledky. Vítězové jsou pak zveřejněni v daném článku měsíčního koňoběhu. Např. zde jsou dole výsledky června na čas

Dále pořádáme koňoběhy kde nehodnotíme na čas, ale na provedení zadaných úkolů, např. tento říjen, kde se posílalo video celé úlohy s dovednostními prvky.

Některé koňoběhy jsou charitativní - v tom případě je to označeno v názvu a část vítěžku se posílá vybrané organizaci, které podporuje koně. Například tento koňoběh v září byl na Domov pro koně.

Koňoběhy jsou výborná příležitost pro:

 • první společná účast na "závodě" pro mladé koně
 • událost pro děti na koních - děti mají radost a odměnu
 • pro kluby a stáje - přihlásí se celá stáj a soutěží společně i mezi sebou
 • jednotlivce, kteří mají koně sami doma
 • na zabití nudy a znovu vyjetí ven!

 

A teď už jdeme na zkušenosti účastníků!

 

 • Irena Farková, koňoběh březen 2023

Dobrý den, moc děkujeme malá je nadšená. Rádi se zúčastníme dalšího, malá díky vám se vrátila zpět do sedla. I váš obchod a aukce jsou super. Přeji pěkný den. S pozdravem Farková 

 • Káťa a Sidy IG, koňoběh únor 2023

Do koňoběhu mě zapojila moje kamarádka. Jelikož jsem na mateřské , se Siďákem nám tento virtuální závod moc vyhovuje. Můžeme sbírat mašličky i když na sebe nemáme již tolik času jako dřív. A to nejlepší , vždy nám se stužkou přijde něco dobrého na zub jak pro Sida tak i pro mě . Děkuji za možnost. 

 • Lenka Harfová, koňoběh prosinec 2022

Děkuji za možnost účastnit se koňoběhu. Vyjely jsme díky tomu s kamarádkou konečně ven, zpestřily si vyjížďku a pak jsme dostali stuhy a ještě lněné semínko, které je teď potřeba. Na jaře pojedeme zas. 

 • Kateřina Talábová - IG Sorgi, koňoběh únor 2023 a další

Koňoběh je příjemne zpestření vyjížďky, kterou si užijete ve vašem okolí. Nemusíte nikam jezdit, vše je online, což je skvělé🥰 dva úkoly které je potřeba ještě během vyjížďky splnit, se vždy liší takže to není "to stejné". Na závěr krásná stužka a dáreček za účast🥰 skvělá aktivita kterou každý měsíc s radostí plníme❤️

 

 • @Appateam_j.a.k IG koňoběh únor a březen 2023

O Koňoběhu jsem se dozvěděla někdy v průběhu covid bláznovství. Na začátku tuším to byly spíše klasické online závody, já se začala účastnit až Koňoběhu formou vyjížďky s různými úkoly. 

Je to opravdu šikovný nápad, jak pro někoho, kdo rád závodí ale nemá možnost vyjet (nebo kdo rád stužky :)) a nebo jako zpestření klasické práce s koněm. 
Protože závody na čas nejsou mou silnou stránkou, tak o to víc mě zaujaly procházky na ruce s určitým počtem km a plněním úkolů (a taky proto, že mám neobsedlého koně :D) 
A výhry, poděkování za účast, také potěšily.. plus chválím pěkné poctivé stužky!
 
 • @viki_algoarabain IG koňoběh únor 2023

My jsme s koňoběhem moc spokojení a tahle forma on-line závodu se nám moc líbí, protože si můžeme udělat radost i s koníkem, co už nemůže moc náročně běhat a soutěžit.😊

 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli