1. Úvod
  2. Kůň
  3. Chrániče, bandáže
  4. Zandona
  5. Přední chrániče ZANDONA Carbon Air BALANCE

Přední chrániče ZANDONA Carbon Air BALANCE

Speciální přední chrániče typ Carbon Air BALANCE jsou vybaveny magnetickým zařízením, které zvyšuje výkon a dynamickou rovnováhu koně. Tyto chrániče b... celý popis
Dostupnost
k objednání
Barvy
Velikosti
4 399 Kč
3 636 Kč
bez DPH
ks
Splátková kalkulačka Essox
Číslo produktu:1120
velikosti:S
Barvy:bílá
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Speciální přední chrániče typ Carbon Air BALANCE jsou vybaveny magnetickým zařízením, které zvyšuje výkon a dynamickou rovnováhu koně. Tyto chrániče byly vyvinuty jako maximální prevence nárazu, modřin a otlaků na nohou v důsledku skákání, ale hlavně pro zlepšení buněčných procesů a tím zvýšené pohodlí a výkon Vašeho koně!

Vnější část je tvořena TPU pevným materiálem, má v sobě karbonové vlákna, které tepelně izolují klouby od vnějšího dění a také zvyšují mechanickou odolnost vůči nárazům.

Pokračuje vložka Gel-Tech, která právě absorbuje to co běžné chrániče nedokážou.

Dále zde najdeme permanentní magnet skládající se z vysoce magnetické slitiny neodymu, železa a boru s povlakem niklu, schopné vyvinout hustotu magnetického toku 2600 Gauss.

Díky různým testům s pomocí veterinářů a profesinálních jezdců bylo zjištěno, že při použití tohoto magnetu v blízkosti svalu, šlach, kostí a kloubů se významně sníží jejich namáhání a únava. Vyvolá se zvýšený vaskulární průtok krve, urychlí se proces vyloučení toxinů, absorbce svalů kyseliny mléčné. Dojde k posílení kostí a kloubů. Magnet má také protizánětlivé a analgetické účinky.

Toto vše vede ke zlepšení pohybu koně a jeho vyšší výkonnosti.

Vnitřní část chrániče je tvořena neoprenem pro pohodlí koně a snadnou manipulaci/umytí.

Celá konstrukce chráničů má unikátní systém 6 Air s ventilačními otvory, noha koně se tedy nezapaří, tak jako tomu může být u normálních chráničů.

Na vrchní i spodní části chráničů je Flex-Zone, což je uvolněné místo se zvýšeným množstvím neoprenu, pro maximální volný pohyb končetiny bez jakéhokoliv tlačení pevné skořepiny.

Elastické popruhy s možností rychlého uvolnění-špičky byly kalibrovány pro bezpečné uzavření, ve skutečnosti poskytují dvojité zapnutí (horizontální vertikální).

Rozměry chrániče a absolutní ergonomický tvar byly vyvinuty při kopírování přesné struktury končetiny, což zaručuje perfektní nastavení, padnuté a hlavně perfektní funkčnost.

 

TYTO CHRÁNIČE POUŽÍVAJÍ PROFESIONÁLOVÉ PO CELÉ SVĚTE, DOPORUČUJE NAPŘ. PENELOPE LEPREVOST.

Parametry
velikostiS
Barvybílá

Chcete se na něco zeptat?

Gabriela Rejnartová
Gabriela Rejnartová
±420 702 055 915 prodejna 11.00 - 17.30 Vrchlického 338/3 Liberec
Obsah této webové stránky včetně fotografií, je chráněn autorskými právy Cleverhorse.cz a nemůže být dále použit bez povolení. © 2014 - 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz